Bu Gece Yeniliklere Açık Olun: Anal Seksin Keyfini Doruklara Çıkartmanızı Sağlayacak 9 Pozisyon

Anal seks hala bir kesim için büyük bir tabu olarak görülse de aslında keyfini yalnızca doğru yaşayanlar bilir! Bu içeriğimizde anal seksi çok daha keyifli hale getirecek pozisyonları sizin için derledik. ?

1. The Can Opener

Bu pozisyonu yapmadan önce ufak bir ısınma hareketleri turu yapsanız hiç fena olmaz. Altta kalan partner bacağını üstteki partnerin omzuna dayar ve anal bölge için gerekli açıklığı bu sayede sağlar.

2. Doppelbanger

Partnerlerden birinin mükemmel zevk alacağı bir pozisyonla sizi tanıştıralım! Bu pozisyonda önde kalan partner çift penetrasyon yaşar. Arkadaki partner anal birlikteliği yaşatırken, önden de dildo yardımıyla ekstra keyif alınabilir.

3. The Inversion Booty

Anal sekste derinliği sağlamak isteyenlere ilaç gibi gelecek bir pozisyonda sıra. Bacakların partnerin omzuna yerleştirildiği bu pozisyonda uyarılmamak oldukça zor.

4. Back Me Up

Doggy’i seven partnerlerin bu pozisyona da bayılacağına şüphe yok. Doggy’den çok daha konforlu ve derinlik hissini fazlasıyla tattıran bu anal pozisyon yeni favoriniz olacak!

5. The Posterior Plank

Anal seks sırasında partnerlerden birine kramp girmesi sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu pozisyon vücutta rahatlığı sağladığı için kramp girme riskini de en aza indirir.

6. The Plug and Play

Bu pozisyonda penis veya dildo yerine anal bölgeyi harekete geçiren şey anal plug oluyor. Partnerlerden biri anal plugla haz almaya başlamışken diğeri de elleriyle ön taraflarla ilgilenebilir. Dünyada cenneti tattıran o an!

7. All Hands on Pecs

Anal seksin göz göze yapılamadığına dair büyük bir yanlış inanış var. Doğru pozisyonu bulduğunuzda partnerinizin gözlerine bakarak da anal seksin keyfine varabilirsiniz.

8. Cheeky Monkey

Bu pozisyonda ise işi tamamen anal pluglara bırakıyoruz! Klasik 69 pozisyonu alındıktan sonra partnerler karşılıklı olarak anal plugları yerleştirip istedikleri gibi vakit geçirebilirler. Bu pozisyonda isterseniz elleri isterseniz dilleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

9. Your Ass is Grass

Kayganlaştırıcı kullanımıyla zevki nirvanaya ulaştıracak bir başka pozisyon da budur! Partnerlerden biri oturur pozisyondayken diğeri onun kucağına gelir ve mükemmel bir derinlik hissiyle hiç olmadığı kadar yakınlaşılır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir