Britney Spears sonunda itiraf etti: “Onunla öpüştüm”

Gösteri dünyasının sansasyonel isimlerinden biri olan Britney Spears, son günlerde 24 Ekim’de okuyucuyla buluşması planlanan anı kitabıyla gündeme bomba gibi düştü.

Spears, babasının vasiliğinde geçirdiği yıllar, açtığı dava, kariyerinin başında Justin Timberlake ile yaşadığı ilişki, evlilikleri, çocuklarıyla ilişkisi ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık dikkat çeken bir isim. Ancak ünlü şarkıcı, 24 Ekim’de yayımlanacak olan yeni anı kitabı ‘The Woman In Me’de birbirinden ilginç açıklamalar ve itiraflarla adeta bomba etkisi yaratıyor.

Spears, yıllar süren söylentilerin ardından eski erkek arkadaşı Justin Timberlake’i dansçı Wade Robson ile aldattığını itiraf etti.

O zamanlar, Spears ile Timberlake’in üç yıllık flörtlerinin Avustralyalı koreograf Wade Robson yüzünden bittiği söylenmişti. Hatta Justin Timberlake daha sonra aldatılmayı ima eden sözler içeren ünlü single’ı ‘Cry Me A River’ı çıkarmış ve bu dedikoduları kuvvetlendirmişti.

Yıllar sonra Britney Spears da bu söylentiyi doğruluyor ve anılarında Wade Robson’ı gece dışarıda öptüğünü yazıyor: “Bir gece dışarıdaydık ve bir bara gittik. Dans ettik ve dans ettik. O gece onunla öpüştüm.”

Wade Robson

“BİR İSTİSNA DIŞINDA HEP SADIKTIM”

Britney Spears ayrıca bir istisna dışında Justin’e yıllarca sadık kaldığını da yazıyor. Ünlü yıldız, Timberlake’e Robson ile olan öpüşmesinden bahsettiğini ve bu durumu atlatıp birlikte kalabildiklerini de açıklıyor.

2001 yılında Wade Robson, “Oops… I Did It Again” ve “I’m A Slave 4 U” müzik videolarının koreografisini yapmıştı.

Spears, 2000 yılında Günaydın Amerika’da koreograf hakkında şunları söylemişti: “O tıpkı dahi bir çocuk gibi, cidden… O bir dahi. O muhteşem.”

Ancak uğruna Timberlake ile ilişkisini tehlikeye atan Spears’ın Robson ile ilişkisi aynı yıl içinde sona erdi.

Wade Robson, bu süreçte ilgi odağı olmak yerine sessiz kalmayı tercih etse de daha sonra çocukken Michael Jackson tarafından tacize uğradığını iddia etmiş ve Leaving Neverland belgeselinde yer almıştı.

Spears, Timberlake ve Robson arasında yaşananlar, Spears’ın kürtaj itirafından sonra geldi. Spears, henüz 19 yaşındayken Timberlake ile olan ilişkisi sırasında kürtaj yaptırdığını açıklayarak dikkat çekti.

Dünyaca ünlü yıldız, bebeği istediğini ve Timberlake ile bir aile sahibi olmayı hayal ettiğini ancak Timberlake’in ebeveynlik sorumluluklarına hazır olmadığını ve çiftin çok genç olduğunu düşündüğünü iddia etti: “Bu bir sürprizdi ama benim için bir trajedi değildi. Justin’i çok seviyordum. Bir gün hep birlikte bir aile olacağımızı umuyordum. Bu tahmin ettiğimden çok daha erken bir tarih olacaktı. Hayatımızda bebek sahibi olmaya hazır olmadığımızı, çok genç olduğumuzu söyledi. Bunun doğru bir karar olup olmadığını bilmiyorum. Eğer bu bana kalsaydı asla yapmazdım. Ama yine de Justin baba olmak istemediğinden o kadar emindi ki.”

Yıldız, anılarında kürtajın hayatında yaşadığı en acı verici şeylerden biri olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir